Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432564

Tööpakkumise number

432564

Töö kirjeldus

Seoses töökoormuse suurenemisega vajame enda meeskonda autoremondi lukkseppa ja keretööde spetsialisti/maalrit.

Nõudmised kandidaadile

tehnika tundmine, korrektsus, ausus, paindlikus, töötahe

Kasuks tuleb:
varasem töökogemus autoremondi luksepana
keevitamise oskus
varasem värvitööde kogemus

konkurentsivõimelist töökeskonda ja palka, huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda 51 36 526 ja 59 068 972.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

Engeros Otepää OÜ on 100% erakapitalil põhinev ettevõtte, mis tegeleb peamiselt kasutatud raskeveokite ja haagiste müügi ja ostmisega. Ettevõtte püüab oma klientidele pakkuda võimalikult laiahaardelist valikut erinevatest markidest ning keretüüpidest. Üritame alati hoida võimalikult palju tehnikat müügiplatsil.

Ettevõtte on tegutsenud kasutatud rasketehnika turul juba ligi 20. aastat. Nende aastate jooksul on pidevalt täienenud kogemuste pagas koos klientide võrgustikuga. Meie klientuuri geograafiline ampluaa on väga laiapõhjaline, ulatudes peaaegu igale kontinendile. Usume, et meie üheks suurimaks tugevuseks võib lugeda aastatega tekkinud tunnetust rasketehnika turul toimuva suhtes.

Meie eesmärgiks on pakkuda tehnikat ning teenuseid, mis vastavad klientide vajadustele ja soovidele. Oluline on personaalne, paindlik suhtlus osapoolte vahel, mis kindlasti soodustab eesmärgini jõudmist.