Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500369

Tööpakkumise number

500369

Töö kirjeldus

Ehitustehnika ning -tööriistade defekteerimine, hooldus ja remont.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane töökogemus tehnika valdkonnas
  • tehnilise taibuga, loogiliselt mõtlev, aktiivne ja algatusvõimeline
  • eesti keele oskusega suhtlustasandil
  • kohusetundlik, täpne, aus

Kasuks tuleb
  • varasem töökogemus ehitustehnika (tõstukid, rasketehnika jne) ja ehitustööriistade remontimise alal ning sisepõlemismootorite tundmine
  • elektroonika tundmine ja jooniste lugemise oskus
  • keevitusoskus kehtiva tunnistuse/sertifikaadiga
  • arvuti kasutamise oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd erialaste koolitusvõimalustega
  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kindlat sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2017

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis ning kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Ettevõte rendib parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakub nendega seotud teenuseid. .

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi. Pakume tööd MEHAANIKULE.