Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665721

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2020
Kuulutus aegub:29. september 2020

Töö kirjeldus

seadmete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, KUI
✓ Sul on erialane haridus
✓ Sa oskad lugeda ja töötada seadmete juhendite, skeemide jm tehnilise dokumentatsiooniga
✓ Sul on teadmised hüdraulika ja pneumaatika süsteemidest
✓ valdad eesti, suhtlustasemel vene, ja tehnilise dokumentatsiooniga tööks piisaval tasemel inglise keelt
✓ hindad head meeskonnatööd, oled algatusvõimeline ja järjekindel

Ettevõte pakub

ME PAKUME SULLE
✓ huvitavat ja stabiilset tööd
✓ arenguvõimalusi
✓ soodsat lõunasööki ja spordisoodustust

Tööpakkumise number
#665721

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

DS Smith Plc on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis valmistab taaskasutatavast materjalist tarbekaupade pakendeid. Kontsern annab tööd rohkem kui 30 000 öötajale enam kui 250 tootmisüksuses. Oleme Euroopas lainepapist pakendite tootjate liidrite seas ning omame tugevat positsiooni kõigil turgudel, kus tegutseme.

DS Smith Packaging Estonia ASi tooteportfellis on transpordi-, tarbija- ja jaemüügipakendid. Eestis anname tööd 95 inimesele.

Siit näed lähemalt, kuidas me töötame: http://www.dssmith.com/et/packaging/meist/karjaar

Meil on hea ühistranspordiühendus: trammide nr 2 ja 4 ning busside nr 12, 13, 54 ja 55 peatustest on töökohta 10 minuti pikkune jalutuskäik. Kui liigud oma transpordiga, saad meie parklas tasuta parkida.

Vaata rohkem

Mehaanik