Värsked tööpakkumised

Mehaanik-seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455844

Tööpakkumise number

455844

Töö kirjeldus

- Tootmisliinide, doseerimismasinate seadistamine
- Pakkemasina seadistamine
- Tootmisliinide regulaarne hooldus ning remont
- Remonttööde tegemine liiniseisakute ajal
- Muud jooksvad töökorraldused

Содержание работы:

- Наладка дозирующих, этикетировочных машин и упакочных линий
- Регулярный уход и ремонт этих машин
- Мелкие ремонтные работы
- Прочие текущие поручения

Nõudmised kandidaadile

- Väga head teadmised automaatika ja elektri valdkonnas
- Haridus mehhatroonika või automaatika erialal või pikaajaline töökogemus sarnasel tööl (vähemalt 2a.)
- Tehniline taip ja korrektsus tööprotsesside teostamisel
- Kohusetundlikkus ja vastutustunne
- Valmidus iseseisvaks ja graafiku alusel tööks (öövahetused)

Требования к кандидату:
- Опыт работы с оборудованием и этикетировочной машиной
- Техническое образование (мехатроника или автоматика) или длительный опыт работы
- Корректность, ответственность, честность
- Готовность работать по графику и в ночные смены.

- Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd nooruslikus meeskonnas ning arenevas ettevõttes.
- Kaasaegseid töötingimusi.
- Stabiilset töötasu.

Предлагаем:

- Интересную активную работу в молодом коллективе
- Современные условия труда
- Стабильную заработную плату

Lisainfo

Palun saatke CV inglise või vene keeles.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2017

Tegemist on ühe suurima looduslikke kosmeetikatooteid tootva ettevõttega.

Seoses Eesti turule laienemisega, on loodud uus ettevõte Eurobio LAB OÜ, mille tehase asukohaks on Tallinn.
Tehas asub Mustamäel endises Coca-Cola tehases. Tehas on loodud Saaremaa taimedest looduskosmeetika tegemiseks.