Värsked tööpakkumised

Mehaanik-seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388383

Tööpakkumise number

388383

Töö kirjeldus

• Tootmisliinide, etiketeerijate seadistamine vastavalt tootmistellimustele
• Pakkemasina seadistamine
• Tootmisliinide regulaarne hooldus ning remont
• Remonttööde tegemine liiniseisakute ajal
• Muud jooksvad töökorraldused

Содержание работы:

Наладка производственных линий, этикетировщиков
Наладка упаковочной линии
Регулярный уход и ремонт производственных линий
Мелкие ремонтные работы
Прочие текущие поручения

Nõudmised kandidaadile

• eelnev kogemus masinate (eriti etiketeerijatega) häälestamisel ja remontimisel
• tehniline kutse- või keskeriharidus või pikaajaline töökogemus sarnasel tööl
• tehniline taip ja korrektsust tööprotsesside teostamisel
• kohusetundlikkus ja vastutustunne

Требования к кандидату:

Опыт работы с оборудованием и этикетировочной машиной
Техническое образование
Корректность и развитое мышление
Ответственность и честность

- Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd nooruslikus meeskonnas ning arenevas ettevõttes.
- Kaasaegseid töötingimusi.
- Stabiilset töötasu.

Предлагаем:

- Интересную активную работу в молодом коллективе
- Современные условия труда
- Стабильную заработную плату

Lisainfo

Palun saatke CV inglise või vene keeles.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015

Tegemist on ühe suurima looduslikke kosmeetikatooteid tootva ettevõttega.

Seoses Eesti turule laienemisega, on loodud uus ettevõte Eurobio LAB OÜ, mille tehase asukohaks on Tallinn.
Loodav tehas hakkab tootma uue kosmeetika brändi alt näo-, keha- ja juuksehooldusvahendeid. Enamik tooteid hakatakse eksportima Euroopa turule.
Tehas asub Mustamäel endises Coca-Cola tehases. Tehas on loodud Saaremaa taimedest looduskosmeetika tegemiseks.
Esimesed tooted kavatseme Eesti ja välismaa turgudele saata samuti tänavu oktoobris.