Mehaanik / Механик
Tööpakkumise number #815172

2
HHLA TK Estonia AS
Maardu, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 27 päeva pärast.

Töö kirjeldus

  • Kraanatehnika hooldus ja remont: konteiner-, portaal-, mobiilkraanad, hüdrokraanad (Mantsinen, Atlas)

  • Обслуживание и ремонт крановой техники: контейнерные, портальные краны, гидрокраны (Mantsinen, Atlas), мобильные краны

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus sarnasel töökohal vähemalt 3 aastat
  • Kraana või rasketehnika mehaaniliste ja hüdrosüsteemide hea tundmine ja mõistmine
  • Tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskus

  • Профильное образование или опыт работы на похожей должности минимум 3 года
  • Хорошие технические знания в области механических и гидравлических систем подъемных механизмов или тяжелой техники
  • Навыки чтения технических схем и чертежей

  • Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes Muuga Sadamas
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Motivatsioonipaketti
  • 31 puhkusepäeva
  • Soodustingimustel toitlustamist ja transporti Tallinnast ja Maardust

  • Интересную и стабильную работу в международной компании в порту Мууга
  • Конкурентоспособную заработную плату
  • Мотивационный пакет
  • 31 день отпуска
  • Льготное питание и транспорт из Таллинна и Маарду

Tööpakkumise number
#815172

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
MEHHANISMIJUHT Kadrioru Park
3 p. tagasi
MEHHANISMIJUHT Kadrioru Park • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
AUTOREMONDI MEHHAANIK OSC TRANSPORT OÜ
Alates 2000 €/kuus
5 p. tagasi
AUTOREMONDI MEHHAANIK OSC TRANSPORT OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
AUTOTEHNIK Topauto AS
1800 - 3000 €/kuus
UUS
päev tagasi
AUTOTEHNIK Topauto AS • Tallinn
Tallinn
VIP 9
4 p. tagasi
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS
9
3 päeva jäänud
VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (TALLINNA PIIRKOND) Swecon AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK Lunden Food OÜ
6 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK Lunden Food OÜ • Harjumaa
Loo
Vaatan kõiki