Värsked tööpakkumised

Mehaanik-lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 568673

Tööpakkumise number

568673

Firma nimi peidetud Mehaanik-lukksepp

Töö kirjeldus

Otsime oma meekonnaga liituma MEHAANIK-LUKKSEPPA Tabasalu tootmisesse.

Sinu peamiseks tööülesandeks on teostada ettevõtte masinate ja seadmete hooldust, remonti ning seadistamist.

Nõudmised kandidaadile

- töökus, kohusetundlikkus, ausus
- hea tehniline taip
- valmisolek meeskonnatööks
- eesti keele oskus suhtlustasandil
- kasuks tuleb töökogemus vastavas valdkonnas

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis. Väärtustame tervislikke eluviise ning kompenseerime terviseedendamiseks tehtavaid kulutusi.

Täiendav informatsiooni saamiseks võtke ühendust tööjuhiga, Andre Kauna (tel +372 56562597)
Esita oma CV läbi CV Keskuse (sobivate kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 28.12.2018)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com