Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227558

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- veokite ja maasturite hooldus- ning remonditööd;
- lihtsamate elektritööde teostamine veokitel.

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik;
- erialane kutsekeskharidus;
- B ja C kategooria juhiluba;;
- eelnev töökogemus veoautode ja maasturite hoolduse ning remondi alal vähemalt 3 aastat;
- tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu.
- hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

- stabiilset teenistust riigiasutuses;
- kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja –tehnikat;
- stabiilset vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- sõbralikku ja teotahtelist kollektiivi;
- tööalaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Oluline osa tööst toimub välitingimustes. Pakkuda on kaks kohta, üks Jõhvis ja teine Tapal.

Tööpakkumise number
#227558
Mehaanik