Tööpakkumise number

585533

Jalax AS Mehaanik

Töö kirjeldus

Mehaanik teostab tootmis- ja soojusseadmete hooldust ja remonti, jälgib seadmete tehnilist seisukorda ning lahendab tekkinud tõrked operatiivselt.

Nõudmised kandidaadile

Saada oma CV, kui huvitud masinate hingeelust. Sul on erialane haridus ja varasem töökogemus mehaanika, hüdraulika või pneumaatika valdkonnas. Oled vastutustundlik, hoolikas ja täpne. Sobiv kandidaat on algatusvõimeline ning soovib töötada meeskonnas.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes;
Sinu töö on huvitav ja mitmekesine;
Tööaeg on 8 tundi ning vahetuste alusel;
Pakume puhkust suvel ja talvel, taskukohast lõunasööki ja häid
olmetingimusi.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Mehaanik

JALAX AS

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 140 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaatan ettevõtte profiili