MEHAANIK
Tööpakkumise number #831815

MEHAANIK

1
Fibenol OÜ
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANDED SAAVAD OLEMA:

tehnoloogiliste seadmete remondi- ja hooldustööde teostamine vastavalt planeeritud kavale ja operatiivmeeskonna toetamine tehase igapäevatöös. Lisaks uute tehnoloogiliste seadmete käiku võtmine.

Ootused kandidaadile

KAS MIDAGI SULLE?

Sul on mehaanikaalane pädevus ja hea tehniline taip

Omad eelnevat töökogemust sarnasel ametikohal

Valdad lisaks eesti keelele ka inglise keelt

Sul on hea arvuti kasutamise oskus

Oled töötanud varasemalt kahveltõstukiga

Sul on B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

MIKS MEIEGA LIITUDA?

Pakume Sulle huvitavat ja perspektiivset tööd uudsel tööstuslikul arendussuunal ja rohkelt väljakutseid kiiresti arenevas ettevõttes ning väljaõpet oma ala spetsialistide poolt. Olulise panuse eest maksame väärilist tasu ja pakume lisahüvesid ja toetame sinu tervislikke eluviise.

Töökoht asub Imaveres.

Tööpakkumise number
#831815

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023
MEHAANIK MEHAANIK

Fibenol OÜ

Tule aita meil maailmas unikaalne puidu fraktsioneerimise katsetehas tööle panna!
Fibenol on Eesti tehnoloogia start-up, mille missiooniks on puidu väärindamine innovaatilisemal ning keskkonnasõbralikumal moel. Meie tiimi kuulub täna 30 inimest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning katsetehas Imaveres.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS
4 päeva jäänud
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS • Järvamaa
Järvamaa
4 näd. tagasi
TEHNIK (TÖÖKOHT PAIDE LINNAS) Eesti Pagar AS
1 päev jäänud
TEHNIK (TÖÖKOHT PAIDE LINNAS) Eesti Pagar AS • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
3 näd. tagasi
OPERAATOR Fibenol OÜ
1
OPERAATOR Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
TEHNOÜLEVAATUSE ASSISTENT AMSERV PAIDE ESINDUSES Amserv Grupi AS
5 päeva jäänud
TEHNOÜLEVAATUSE ASSISTENT AMSERV PAIDE ESINDUSES Amserv Grupi AS • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Fibenol OÜ
1
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
Vaatan kõiki
MEHAANIK
MEHAANIK