MEHAANIK
Tööpakkumise number #802414

MEHAANIK

3
Prysmian Group Baltics AS
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • seadmerikete kõrvaldamine
  • seadmete korrapärase tehnokontrolli ja hoolduse läbiviimine
  • tootmisseadmete ohutu ja häireteta töö tagamine
  • töö toimub graafiku alusel 12-tunnistes vahetustes (E-R 7-19 ja 10-22)
  • töökoht asub Keilas

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus ja vähemalt 3-aastat töökogemust tootmisseadmete korrashoius
  • tehniline taiplikkus ja korrektsus tööprotsesside teostamisel
  • valmisolek vahetustega ja valveajaga tööks
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
  • algatusvõime ja hea meeskonnatöö oskus
  • lahendustele orienteeritud suhtumine

  • praktilist väljaõpet oma ala professionaalidelt ja võimalusi rakendada erialaseid oskuseid igapäevaselt
  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet maailma suurimas kaablitootmiskontsernis
  • sisseelamise- ja erialast koolitusprogrammi ning pidevat arenguvõimalust
  • toetavat meeskonda
  • mitmeid omatöötaja soodustusi (sporditoetus, lisapuhkus, kvartalipreemia, aktsiaosalus) ja ühisüritusi
  • õnnetusjuhtumi kindlustust nii töö- kui vabal ajal

Tööpakkumise number
#802414

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022
MEHAANIK MEHAANIK

Prysmian Group Baltics AS on Baltikumi juhtiv kaablitootmisettevõte ja turuliider, kuuludes alates 2011. aastast maailma suurimasse kaablitootmiskontserni Prysmian Group. Oleme uuendusliku kaablitehnoloogia valdkonnas maailmas juhtpositsioonil ja me oleme esindatud üle kogu maailma. Tegutseme 50 riigis, 106 tehases ning 25 uurimis- ja arenduskeskuses ning meil on ligikaudu 29 000 töötajat, mis võimaldab meil hõlpsalt teenindada erinevaid turgusid ja kogukondi kogu maailmas.

Meie Keila tehas asutati 1968. aastal. Pakume oma strateegilisest asukohast nii kohalikele kui ka välismaistele klientidele elektri- ja telekommunikatsioonikaableid ning nendega seotud tarvikuid. Baltimaades on meie tehas ja peakontor Eestis, Keilas, ning kontorid Lätis, Riias, ja Leedus, Vilniuses, kus töötab tehase toimingute, müügi ja turunduse, klienditeeninduse, logistika, ostude, finantsi ja halduse alal ligikaudu 160 inimest.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Підходить і для українців
AUTOREMONDITEHNIK Volvo Estonia OÜ
AUTOREMONDITEHNIK Volvo Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
nädal tagasi
TEHNIK AMSERV PEETRI ESINDUSES Amserv Grupi AS
TEHNIK AMSERV PEETRI ESINDUSES Amserv Grupi AS • Harjumaa
MEHAANIK Translaine Carbuilding OÜ
Alates 1767 €/kuus
MEHAANIK Translaine Carbuilding OÜ • Harjumaa
Saku
RASKETEHNIKA MEHAANIK Manpower OÜ
Kuni 2500 €/kuus
RASKETEHNIKA MEHAANIK Manpower OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
3 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ
9
HOOLDUSTEHNIK DUROC MACHINE TOOL OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki