Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #690348

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehaanikuna vastutad seadmerikete kõrvaldamise ja korrapärase tehnokontrolli ning hoolduse läbiviimise eest, tagad tootmisseadmete ohutu ja häireteta töö.

Töö toimub vahetustes esmaspäevast reedeni 07:00-19:00 ja 10:00-22:00, töökoht asub Keilas, Paldiski mnt 31.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 3-aastast töökogemust tootmisseadmete korrashoius
- tehnilist taiplikkust ja korrektsust tööprotsesside teostamisel
- eesti keele oskust, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
- valmisolekut vahetustega ja valveajaga tööks
- ausust ja kohusetundlikkust

  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet ning kaasaegset töökeskkonda
  • tööd maailma suurimas kaablitootmiskontsernis
  • sisseelamise- ja erialast koolitusprogrammi ning toetavat meeskonda
  • Eesti keskmisest kõrgemat töötasu
  • mitmekülgseid soodustusi omatöötajatele

Meie juures on võimalus saada praktiline väljaõpe oma ala professionaalidelt ja rakendada enda erialaseid oskuseid.

Tööpakkumise number
#690348

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
4. märts 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Mehaanik