Abivahendite puhastaja/hooldaja VIP6

INVARU OÜ

Tööpakkumise number

573581

Invaru OÜ Abivahendite puhastaja/hooldaja

Töö kirjeldus

* abivahendite hooldus - puhastamine vee ja auruga
* abivahendite tehniline kontroll ja kulunud või katkiste detailide asendamine uutega

Nõudmised kandidaadile

* valdab eesti suhtlustasandil
* on valmis füüsiliseks tööks
* kasuks tuleb tehniline taip

* töölepingut stabiilses ettevõttes (pakume nii tähtajatut, kui tähtajalist lepingut)
* sõbralikke kolleege
* häid töötingimusi kaasaegses abivahendite remonditöökojas
* tööalast väljaõpet ja tööriietust
* ühisüritusi, sporditoetus, haiguspäevade hüvitist alates teisest haiguspäevast
* vajadusel transporti Tallinnast töökohta
* töötasu alates 1000€

NB! Konkurss kestab sobivate kandidaatide leidmiseni!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Abivahendite puhastaja/hooldaja

INVARU OÜ

Oü Invaru tegutseb alates 1993.aastast. Põhitegevuseks on invatehniliste abi- ja hooldusvahendite müük ja laenututs.

Vaatan ettevõtte profiili