Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664723

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. august 2020
Kuulutus aegub:23. september 2020

Töö kirjeldus

Kuidas näeb välja mehaaniku tavaline tööpäev?

Hommikul annab hooldusjuht mehaanikule vajalikud tööjuhised, peale mida saab mehaanik komplekteerida vajalikud varuosad ja sõita kliendi juurde, kus juba teostatakse kokkulepitud tööd (hooldus või remont). Juhul kui ilmnevad uued probleemid, tuvastab mehaanik need kohapeal ja annab info edasi hooldusjuhile. Tallinna külje all Jüri Tehnopargi uues kaasaegses esinduses on tööl laialdaste oskustega spetsialistid, kes vajadusel abistavad mehaanikut. Üheskoos leiavad kõik probleemid lahenduse!

Ootused kandidaadile

Nõutav on B-kategooria juhilubade olemasolu.
Eeldame, et omad soovi ja oskusi tehnikaga tegelemiseks ning räägid soravalt eesti keeles. Kasuks tuleb inglise või vene keele oskus.
Kõik meie töötajad omavad tahet omandada pidevalt uusi teadmisi ja oskusi, et areneda oma valdkonnas.

Ettevõte võimaldab töötajale kõik tööks vaja minevad seadmed ja tehnika (auto, tööriistad, tööriided jne), et enamus töid oleks võimalik lahendada kohapeal. Koolitame vastavalt töödele ja vajadustele. Oskusi aitavad täiendada juba tööl olevad 20 mehaanikut/elektrikut.
Meil töötades saad motiveeriva palgasüsteemi!

Tööpakkumise number
#664723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
25. august 2020

FORKLIFT OÜ pakub laia valikut nii uut kui kasutatud tõstetehnikat: tõstukid, teleskooplaadurid, kahvelkärud ning virnastajad. Esindame Eestis ametlikult Ausa, Hangcha, Trelleborg, Dieci, Pramac, Niftylift ning Unicarriers kaubamärke.

Tõstetehnika müük, tõstukite rent ja järelteenindus alates rehvivahetusest kuni suuremate remonttöödeni. Omame esindusi Jüris, Tartus, Pärnus ja Jõhvis, olles seeläbi oma klientidele lähedal.

Vaata rohkem

Mehaanik