Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517350

Mehaanik (Aegviidus)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saeveski seadmete ja lõikeinstrumentide igapäevane hooldus, vahetus ja remont.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on:
* töökogemus mehaanikuna tootmisvaldkonnas;
* tehniline taip ja huvi valdkonna vastu;
* keevitamise oskus
* iseseisvus oma töö teostamisel;
* kohusetundlikus ja korrektsus;
* soov õppida ja areneda;

Kasuks tuleb:
* erialane haridus;
* teadmised pneumaatika ja hüdraulikasüsteemidest

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta ja häid töötingimusi
* Konkurentsivõimelist töötasu
* Transpordi kompensatsiooni
* Õppimisvõimalusi
* Huvitavat ja mitmekülgset tööd
* Abi Aegviidus elamispinna leidmisel
* Paindlikku tööaega

Lisainfo

Töökoht asub Aegviidus

Lisainfo ja CV võib saata ka raili.kiin[at]nordwood.ee

Tööpakkumise number
#517350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2018

NORDWOOD on AS Aegviidu Puit, AS Viiratsi Saeveski ja AS Viru-Nigula Saeveski ühine kaubamärk. Nordwoodi kaubamärgi all turustatav saematerjal ning sellest valmistatud tooted on hinnatud paljudes välisriikides ja Eestis. Saeveskite emaettevõteteks on kaks Eesti juhtivat, 20 aastat edukalt tegutsenud puidutööstuskontserni Lemeks Grupp ja Raitwood.

Vaata rohkem