Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296764

Meestemaailma teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine toodete valikul

Ootused kandidaadile

Suurepärane suhtleja ja klienditeenindaja
Kirglik moekaupade huviline
Avatud ja rõõmsameelne meeskonnamängija
Täis energiat ja entusiasmi teha oma tööd iga päev järjest paremini
Hea eesti keele valdaja ja suhtlustasandil ka vene ja inglise keele oskaja

Eneseteostus- ja arenguvõimalust ühes Eesti suuremas kaubanduskontsernis, professionaalseid ja toetavaid kolleege ning palju häid kliente

Tööpakkumise number
#296764

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2013

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Kui Sulle meeldib teenindustöö ja oled meestekaupade huviline siis Meestemaailm ootab Sind oma kollektiivi.

Vaata rohkem