Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199082

MEDITSIINIÕDE / Belgia

CVKeskus.ee klient
Belgia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tööle Belgiasse: Kõrgharidusega meditsiini õed
Väga head elu- ja töötingimused

Ootused kandidaadile

- Diplom õe erialal
- Inglise (või Saksa, Prantsuse) keele oskus
- Kindel soov asuda Belgiasse tööle
- Soov õppida Flaami keelt
- Kohusetudlikkus
Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus vastaval erialal
- Eelnev töökogemus ja valmidus töötada koos vanuritega
Saatke palun CV inglise keeles

Ettevõte pakub

TASUTA Flaami keele koolitust (Inglise keele baasil)
Pikaajaline tööleping (min 6 kuud).
Väga hea töötasu
€ 2040 bruto / kuus (€ 1590.77 neto / kuus)

Tööpakkumise number
#199082