Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298524

Meditsiinikeskuse arst

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koordineerib isikkoosseisu nõuetekohast meditsiinilist teenindamist ja teostab selle üle järelvalvet nii väeosas kui välilaagris
Vastutab isikkoosseisu meditsiinilise ettevalmistuse eest, korraldab ja viib läbi meditsiinialaseid õppusi ning koostab nende plaane, kontrollib kaitseväelaste meditsiinialase väljaõppe taset
Teeb ettepanekuid meditsiinikeskuse töötajate erialaseks täiendamiseks ning ergutamiseks
Täiendab end pidevalt erialaliselt

Ootused kandidaadile

Meditsiiniline kõrgharidus, arsti kvalifikatsioon
Läbitud erialaohvitseri kursus (võimalus läbida)
Soovitavalt eelnev erialane töökogemus
Hea juhtimisoskusega
Algatusvõimeline ning kohusetundlik
Avatud suhtlemisoskusega

Ettevõte pakub

Eneseteostusvõimalust
Erinevaid enesetäiendamise võimalusi erialastel ja sõjalistel kursustel
Kaadrikaitseväelastele ette nähtud sotsiaalseid garantiisid
Häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö asukoht Jõhvi linnas.

Tööpakkumise number
#298524

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste K11 + auastmetasu

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele, sealhulgas Viru Jalaväepataljoni. Viru jalaväepataljon teostab kaitseväelaste väljaõpet kahel peamisel õppesuunal, milledeks on:

1) Jalaväe õppesuund, mille koosseisu kuuluvad kõik jalaväe tehnilised erialad (laskurid, sanitarid, tankitõrjegranaadiheiturid, kergemiinipilduja meeskonnaliikmed jne.)
2) Tankitõrje õppesuund, kus antakse väljaõpe kesk - ja kaugmaa tankitõrjeraketikomplekside meeskonnaliikmetele

Vaata rohkem