MATERJALITEHNIK
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743903

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded

  • Toormaterjalide (plastigraanuli) valmisseadmine tootmis­seadmetele
  • Vastavate seadmete ja juhtpultide parameetrite häälestamine
  • Materjalide transportimine tõstukiga ja vastavate asukohakannete teostamine käsiterminaaliga

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Vähemalt põhiharidust
  • Valmisolekut töötamaks vahetustes (sh öövahetuses)
  • Füüsilist vastupidavust

Kasuks tuleb:

  • Tõstukijuhi loa/töökogemuse olemasolu
  • Töökogemus tootmisettevõttes
  • Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal
  • Stabiilset töösuhet ja toetavaid kolleege
  • Kaasaegseid töötingimusi ja tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötasu vastavalt töötulemustele (lisaks põhitasule ka tulemustasu)
  • Vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)
  • Tervislike eluviiside väärtustamist

NB! Töökoht asub Rõngus (40 km Tartust Valga suunas).

Tööpakkumise number
#743903