Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378630

MATERJALITEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
 Toormaterjali (plastigraanuli) ettevalmistamine tootmis¬seadmetele
 Asukohakannete teostamine käsiterminaaliga
 Laoerisuste fikseerimine
 Inventuuride teostamine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
 Vähemalt põhiharidust
 Valmisolekut töötamiseks vahetustes (sh öövahetuses)
 Head füüsilist vormi
 Kohuse- ja vastutustundlikkust

Kasuks tuleb:
 Plastide või nende tehnoloogia tundmine
 Töökogemus tootmisettevõttes
 Inglise keele oskus
 Tõstukiga sõitmise kogemus
 Tehniline taiplikkus
 Arvuti ja infosüsteemide kasutamise oskus

Ettevõte pakub

 Väljaõpet kohapeal
 Toetavat töökeskkonda
 Stabiilset töösuhet
 Vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)
 Ettevõtte kulul ujumisvõimalust (2x kuus)
 Kokkuleppel toetame spordivõistlustel osalemist

Tööpakkumise number
#378630

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015

Ootame kandideerima pühendunud ja teotahtelisi inimesi, kes soovivad õppida ja areneda koos ettevõttega ning pakkuda välja uusi ideid ja lahendusi, kuidas teha tööd paremini ja efektiivsemalt.
On võimalik aktiivselt osa võtta parendusettepanekute süsteemist, mille positiivsete tulemuste korral on tasuks reaalsed rahalised preemiad.
On olemas ettevõttesisene karjäärivõimalus.

NB! Töökoht asub Rõngus (40 km Tartust Valga poole).

Vaata rohkem