Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315520

Materjali- ja kaubakäsitluslaaduri juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö materjali- ja kaubakäsitlusmasinatega Atlas ja Sennebogen.

Ootused kandidaadile

Töökogemus (vähemalt 5a) või erialane haridus
Kutsetunnistus
Kasuks tulevad ka muu sadamatehnikaga oprereerimise kogemused (frontaallaadur Caterpillar jt)
Tehniline taip
Oma töös iseseisv, hoolas, aus, kohusetundlik, otsutus- ja vastutusvõimeline

Ettevõte pakub

Töötasu vastavalt panusele ja kvalifikatsiooonile
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#315520

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. august 2013
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2013

Tallinna Bekkeri Sadam on kaubasadam väärika ajalooga ja tänapäevase tehnikaga pakub oma klientidele parimat sadamateenust.

Vaata rohkem