Värsked tööpakkumised

Massöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422507

Tööpakkumise number

422507

Töö kirjeldus

Massööri peamisteks tööülesanneteks on kõrgetasemelise massaaži- ja kehahooldusteenuste osutamine Kalev Spa Wellness keskuses.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame inimest, kellel on:
- erialane haridus
- vähemalt aastane töökogemus massöörina
- hea suuline eneseväljendusoskus eesti, vene ja soome keeles
- teenindusvalmidus ja tahe suhelda erinevate inimestega
- positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus ja täpsus

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- erialaseid koolitusi ja enesearendamise võimalusi
- veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust

Lisainfo

Soovime leida juunist kuni septembri lõpuni kahte massööri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

Kalev Spa hotell ja veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon. Me pakume oma Spaa keskuses erinevaid tervishoiu-, ilu ja kehahooldusteenuseid ning massaaźe.