Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340178

Massöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Massööri peamisteks tööülesanneteks on kõrgetasemelise massaaži- ja kehahooldusteenuste osutamine Kalev Spa Wellness keskuses.

Ootused kandidaadile

Kandideerima ootame inimest, kellel on:
- erialane haridus
- vähemalt aastane töökogemus massöörina
- hea suuline eneseväljendusoskus eesti, vene ja soome keeles
- teenindusvalmidus ja tahe suhelda erinevate inimestega
- positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus ja täpsus

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- erialaseid koolitusi ja enesearendamise võimalusi
- tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust
- jt soodustusi Kalev Spa hotelli ja veekeskuse toodetele ning teenustele

Tööpakkumise number
#340178

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2014
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2014

Kalev Spa hotell ja veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon. Me pakume oma Spaa keskuses erinevaid tervishoiu-, ilu ja kehahooldusteenuseid ning massaaźe.

Vaata rohkem

Massöör