Mängusaalide hooldusspetsialist
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631038

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte kontoris ja mängusaalides vajalike remonditööde-, santehniliste tööde-, maalritööde, ventilatsioonitööde ja elektritööde tegemine. Kontori ja mängusaalides oleva inventari remondi- ja hooldustööd.

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt keskerharidus, kasuks tehnikaalane haridus ja töökogemus;
* Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
* Arvutioskus;
* Tehniline taip;
* Õppimissoov ja –võime ja oskus efektiivseks ajakasutuseks;
* B- ja C- kategooria juhiload;
* Vanust alates 21-aastat;
* Valmisolekut töötada üle-Eesti.

Enesearendamise võimalust pidevas arenevas ettevõttes, sõbralikke ja toetavaid kolleege ja väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#631038

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 21 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem