Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637797

Maksuosakonna nooremkonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:10. veebruar 2020

Töö kirjeldus

PricewaterhouseCoopers (PwC) on juhtiv audiitor- ja ärikonsultatsioonifirma maailmas. Meie Eesti kontoris töötab 220+ motiveeritud kolleegi ning meie klientideks on valdav osa siinsetest edukaimatest ettevõtetest.
PwC maksuosakond ootab endaga liituma nooremkonsultanti!

Sa haarad entusiasmiga uutest võimalustest ja oled meeskonnamängija, kes näeb väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi? Tunned huvi finantsmaailma ja maksuvaldkonna vastu?

Kui mõte Eesti suurima ärinõustamisettevõtte meeskonda kuulumisest paneb Sinu silmad särama, ootame just Sind oma tiimi!

Ootused kandidaadile

Sinu märksõnad:

- Tugev analüüsivõime ja argumenteerimisoskus
- Teadmised finantsmaailmast, kasuks tuleb (omandamisel) finantsalane kõrgharidus
- Vaba suhtleja eesti ja inglise keeles
- Paindlikkus ja positiivsus ka pingelistes olukordades

Sinu peamine tööülesanne:
- Meie auditiimi toetamine maksualaste küsimuste lahendamisel

Ettevõte pakub

Sind ootab:
- Põnevad väljakutsed
- Toetav tiim
- Kiire areng
- Ägedad ühised ettevõtmised
- Sportlik eluviis

Tundub põnev? Soovid teada rohkem? Vaata lisainfot www.pwc.ee , leia meid sotsiaalmeediast: PwCEstoniaCareers ja saa teada, milliseks võiks kujuneda Sinu karjäär koos meiega.

Kõigile Sinu tööga seotud küsimustele vastab meie personalijuht Alice Ligi telefonil 6141800 või suhtle meiega otse läbi sotsiaalmeedia!

Edastades kandideerimise eesmärgil meile oma isikuandmed, annad nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks privaatsusteates sätestatud eesmärkidel ja korras. Kandideerijate privaatsusteatega saad tutvuda meie kodulehel.

Tööpakkumise number
#637797

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

PricewaterhouseCoopers on maailma suurim professionaalset ärinõustamise teenust pakkuv firma. Me ühendame endas rohkem kui 161 tuhande inimese teadmised ja kogemused 154 riigis, et pakkuda meie klientidele kõrgekvaliteetseid teenuseid.

Eestis oleme tänaseks tegutsenud 15 aastat.

Vaata rohkem