Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301251

Maksukonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • arvamuste koostamine ja klientide nõustamine erinevates maksuõigusega seotud küsimustes
  • klientide maksudeklaratsioonide koostamine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • maksundus-, majandus- või õigusalane kõrgharidus
  • töökogemus maksuõiguse valdkonnas üks kuni kaks aastat
  • hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöövalmidus
  • oskus planeerida oma tööprotsesse ja aega
  • analüütiline, süsteemne mõtlemine
  • täpsus, korrektsus ja vastutustunne
  • väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • soov ja valmisolek pidevalt õppida ja areneda

Kasuks tuleb:
  • kogemused maksukontrollist või -revisjonist

  • võimalust areneda ja teha karjääri ühes maailma suurimas konsultatsioonifirmas
  • konkurentsivõimelist töötasu ja lisahüvesid
  • isiklikku mentorit ja tööalast nõustamist ning juhendamist
  • sõbralikku töökeskkonda Tallinna kesklinnas

Tööpakkumise number
#301251

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. märts 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013

Ernst & Young Baltic AS on Baltimaade juhtiv konsultatsiooni- ja audiitorbüroo. Maailmas töötab Ernst & Youngis 167,000 inimest, keda kõiki ühendavad meie ühised väärtused ja pühendumus kõrge kvaliteedi tagamisele.

Vaata rohkem