Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243937

Majapidamistarvete müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koostab müügiplaani ja tagab selle elluviimise
  • Peab suurklientidega läbirääkimisi koostöö ja sortimendi osas
  • Otsib koostöö alustamiseks uusi kliente
  • Külastab regulaarselt edasimüüjaid üle Eesti: külastab kauplusi, kontrollib väljapanekut, teeb turuanalüüsi
  • On valmis pidama läbirääkimisi ja tegema pakkumisi Baltikumi kaubanduskettide ostukeskustele
  • Osaleb messidel, tootekoolitustel, lähetustel Baltikumis ning teistes Euroopa riikides
  • Teeb igapäevaselt koostööd ettevõtte teiste võtmeisikutega turundus- ja sortimendiplaanide koostamisel;

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Iseseisev müügitöö- ja läbirääkimiste kogemus
  • Väga hea eesti keele oskus, hea inglise – ja vene keele oskus
  • Hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöö väärtustamine
  • Hea pingetaluvus ja ajaplaneerimise oskus
  • Kõrge enesemotivatsioon ning orienteeritus tulemustele
  • vajalik on B-kategooria autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökohta ja töövahendeid
  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • Arenemisvõimalust koos ettevõttega
  • Koolitusvõimalust
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#243937

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2011
Kuulutus sisestati:
8. november 2011

Ursus OÜ on 1992. aastal loodud hulgimüügiettevõte, mis pakub laia valikut majapidamistarbeid ning nahahooldus- ja kosmeetikatooteid. Oma laias tootevalikus müüb ettevõte Eesti turul teiste seas nahahoolduse kaubamärke Wilkinson Sword, Jordan, Eveline ning majapidamistarvete kaubamärke Leifheit, Soehnle, Dr.Oetker, Spirella, Dr.Beckmann.

Ettevõtte partneriteks Eestis on kaubandusketid, jaekauplused ning teised tarbekaupade edasimüüjad. Viimastel aastatel on ettevõte järjest enam pööranud tähelepanu sortimendi laiendamisele erinevatesse segmentidesse.

Ettevõtte kontor ja ladu asuvad Pärnus ning oma klientide teenindamiseks on loodud kogu Eestit kattev müügivõrk. 2009.aastal asuti uude lao- ning kontorihoonesse. Uue pinna kasutusele võtmine oli oluliseks sammuks, et täiustada tootevalikut ja teenuste kvaliteeti.

OÜ Ursus missioon on pakkuda tarbijatele parimat valikut tarbekaupasid ning usaldusväärset teenindust.
Ettevõtte koduleht on uuendamisel, seepärast sealt lisainfot ei ole võimalik praegu saada.

Vaata rohkem