Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326449

MAJANDUSHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MAJANDUSHALDURI ülesandeks on:

  • siseruumide ja inventari korrashoiu tagamine
  • inventari ja tarvikute planeerimine ja soetamine
  • sõlmitud hoolduslepingute täitmise jälgimine
  • kommunaalkulude jälgimine ja aruandlus
  • oma vastutusala juhendmaterjalide väljatöötamine
  • alluva personali otstarbekas rakendamine
  • eelarve jälgimine oma vastutusala piires
  • aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • erialane töökogemus vähemalt 3 aastat
  • meeskonnatöö oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • oskus märgata asju, mis vajavad korrastamist
  • vähemalt keskharidus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel (põhiline suhtluskeel)
  • arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel (Excel ja Word minimaalselt nõutav)
  • B kat autojuhilubade olemasolu ja juhtimiskogemus

Kasuks tuleb raamatupidamise tundmine

Ettevõte pakub

  • Täiendkoolitusi
  • Psühholoogi tuge
  • Kokkuhoidvat kollektiivi
  • Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus

Lisainfo

Edukal kandidaadil on olemas iseseisev otsustusvõime, mida ta oma volituste piires kasutab, hea ja taktitundeline suhtlemisoskus, hea pingetaluvus ning hea kirjalik väljendusoskus.

Tööpakkumise number
#326449

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
26. november 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 650,00 (bruto) kuus

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks ligi 200- le lapsele, kes elavad 9 erinevas üksuses üle Tallinna. Lisaks pakutakse ajutist varjupaika nii väiksematele kui ka suurematele lastele ja raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust.
Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.

Tallinna Lastekodu otsib oma kollektiivi MAJANDUSHALDURIT, kes tagaks lastele koduse elukeskkonna.

Vaata rohkem