Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630851

Majahaldur

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Muru niitmine
  • Lume lükkamine
  • Kõnniteede ja platside pühkimine
  • Prügikastide tühjendamine
  • Kaubaplatvormi pealsete ja aluste puhastamine
  • Jäätmeala puhastamine ja korrashoid
  • Väliladude puhastamine

Nõudmised kandidaadile

  • Head füüsilist vormi
  • Valmisolekut välitingimustes aastaringi töötamiseks
  • Kohusetundlikust ning omaalgatuslikkust tööde tegemisel

Ettevõte pakub

  • tööaeg E-R, valdavalt kell 7-15, koormus 1,0
  • toitlustuse osalist kompenseerimist
  • omatoodangu ostusoodustust
  • väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Võtame ühendust ainult nende kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel!

Tööpakkumise number
#630851

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

Cristella VT OÜ on Baltimaade suurim sügavkülmutatud pagaritoodete valmistaja. Enam kui saja-aastase ajalooga ning üle 250 töötajaga ettevõte panustab järjekindlalt tootmisvahendite ning tootevaliku uuendamisse. Võru linnas valmivate pagaritoodete üle rõõmustavad inimesed kogu Eestis, Baltikumis ning ka Skandinaavias. Ettevõtte eesmärk on pakkuda inimestele meelepäraseid sügavkülmutatud pagaritooteid. Sama oluline on olla jätkuvalt atraktiivne tööandja, hoida häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist tasu. Ettevõttes rakendatakse rahvusvahelist BRC kvaliteedijuhtimissüsteemi, mida pidevalt hinnatakse ja arendatakse.

Vaata rohkem

You are applying to:
Majahaldur