Värsked tööpakkumised

Maiasmoka kohviku teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279404

Tööpakkumise number

279404

Töö kirjeldus

Ootame tähtajalisele tööle kuni 09. septembrini Maiasmoka kohviku terassile siira teenindussooviga teenindajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- toodete ja teenuste aktiivne müük eesti, vene ja inglise keeles ning soovitavalt ka soome keeles
- toodete serveerimine, sh kuumade jookide valmistamine,
- terassi korrashoid ja ööseks kergmööbli ruumidesse paigutamine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- korrektne eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb inglise, soome või saksa keele oskus tasemel, mis võimaldaks ka turistidega ladusalt suhelda
- omane väga hea suhtlemisoskus, vastutustunne, iseseisvus ja kohusetunne ning kiirus, puhtus, korrektsus
- varasem töökogemus kohviku klienditeenindajana sh töö kassaga
- vähemalt keskharidus
- esinduslik välimus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad, kohviku juhataja ja martsipanimeistrid. Töötasu koosneb põhi- ja müügitulemustest sõltuvast tulemustasust.
Töö toimub Pikk tn 16 graafiku alusel kõikidel nädalalpäevadel.

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2012

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Oleme jätkuvalt Baltikumi maiustusteturu liider. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis, mille käive oli 2009. aastal 170 miljonit eurot ja töötajate arv on ligikaudu 1200.