Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317566

Maiasmoka kohviku nõudepesija-koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tööle inimest, kelle jaoks puhtus ja kord on väärtus.
Põhilisteks tööülesanneteks on:
- väikevahendite (serviis, tootmise väikevahendid) puhtuse ja korrektse hoidmise tagamine nõudepesumasinaga ja käsitsi
- kohviku, kohviku abiruumide ja muuseumitoa koristamine (kokku ligikaudu 150 m2)
- vajadusel teenindajate abistamine
Tööaeg on kõikidel nädalapäevadel kella 11-23 summeeritud tööaja arevstuse alusel, nn pikk ja lühike nädal

Ootused kandidaadile

- Kandidaadilt eeldame varasemat nõudepesija ja koristaja töökogemust.
- Sobiv kandidaat on hoolas, kiire, puhtust armastav ja kohusetundlik.
- Eeliseks kehtiva tervisetõendi olemasolu. Tervisetõend on tööle asumise eelduseks.

Pakume tähtajatut tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad, kohviku juhataja ja martsipanimeistrid. Töötasu koosneb põhi- ja heade töötulemuste korral ka tulemustasust.
Töö toimub Pikk tn 16 graafiku alusel kõikidel nädalalpäevadel.

Lisainfo

Lisainfo Jana Jesmin 6464066; Jana.jesmin(ät)kalev.eu

Tööpakkumise number
#317566

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. september 2013
Kuulutus sisestati:
22. august 2013

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Oleme jätkuvalt Baltikumi maiustusteturu liider. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis, mille töötajate arv on ligikaudu 1200.

Vaata rohkem