Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553899

Mahediku KOKK

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. august 2018
Kuulutus aegub: 9. september 2018

Töö kirjeldus

toidu kvaliteetne, efektiivne ja loominguline valmistamine
põnevate ja eriliste päevapakkumiste välja töötamine ja valmistamine
kaupade tellimine, vastuvõtmine, kontroll, ladustamine ja ettevalmistamine
tööruumide puhtuse ja korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

suur huvi ja entusiasm tervisliku kokanduse vastu
loomingulisus köögis
arenemisvõimelisus
meeskonnatöö oskus
hea pingetaluvus
positiivsus ja ausus
erialane haridus
+kasuks tuleb ka pagaritöö oskus

Ettevõte pakub

hubast töökeskkonda
sõbralikke töökaaslaseid
arenguvõimalusi
väärilist palka, lisaks boonustasud!
tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#553899

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
27. august 2018

Meie soov on pakkuda tervislikku ja võimalikult hooajalist Eesti toitu, eelistades kodumaiseid, eriti aga meie läheduses paiknevatest väiketaludest pärit tooraineid.
Tahame tõestada, et tervislik võib ja peabki olema ka maitsev!
Mis hommikul põllul- see lõunaks laual!

Vaata rohkem