Värsked tööpakkumised

Mäesuusakooli õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288210

Tööpakkumise number

288210

Töö kirjeldus

Soomes Lapimaal asuvad suusakeskusesed ja seal paiknevad suusakoolid vajavad ajutiselt appi koolitama algajaid suusatajaid.

Nõudmised kandidaadile

Oled arvestatav kandidaat kui:

- valdad soome ja vene keelt suhtlustasandil
- teenindusvalmidus ja naeratus näol on Su igapäevased kaaslased
- oled eelnevalt teinud sama tööd ja aidanud algatajatel suusatajatel omanda mäesuusatamise põhitõdesid
- oled kohusetundlik ja aus

Ettevõte pakub

- tööd detsembri kuus Lapimaal (ca 3 nädalat)
- võimalus elada tööandja üürikorteris
- suurepärased võimalused mäe- ja murdmaasuusatamiseks
- ettevõtte poolt lennupiletid Lapimaale ja tagasi

Lisainfo

NB!!! LÄBIVAATAMISELE KUULUVAD AINULT INGLISEKEELSE VÕI SOOMEKEELSED CV-d.
Eestikeelsete CV-de saatnutega ühendust ei võeta.

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012
Brutopalk:
Alates 10 kuni 12 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
Võimalikud lisatasud

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17 000 töötaja.

Aastast 2005 oleme Eesti Personalirendiettevõtete Liidu liige ja kuulume Eesti Maksumaksjate Liitu.

StaffPoint OY klientideks on erinevad Lapimaa suusakeskused