Värsked tööpakkumised

Maasikataimede istutaja ( kuni 2-ks kuuks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464421

Tööpakkumise number

464421

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on Tartu linna piiril asuv aiand-puukool.
Pakume maasikataimede istutamise tööd sise ja hiljem ka välitingimustes kuni maikuu keskpaigani.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui Sa

* oled kohusetundlik ja Sul on püsivust
* tunned huvi aianduse vastu ja oled hingelt "rohenäpp"
* oled terve ja heas füüsilises vormis

Ettevõte pakub

* hooajalist tööd alates kolmapäevast 22.märtsist k.a
* tööpäevad E-R kella 8-17
* kindlat tunnipalka

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. 52 33 687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
22. märts 2017
Kuulutus sisestati:
15. märts 2017
Brutopalk:
Alates 3.5 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.