Värsked tööpakkumised

Maaparanduse registrite ja toetuste büroo PEASPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240089

Tööpakkumise number

240089

Töö kirjeldus

• maaparandusalaste juhendite ja ekspertarvamuste koostamine
• järelevalve ja kontrolltoimingute teostamine
• keskuse ametnike kvalifikatsiooni hindamine maaparanduse valdkonnas
• maaparandusalaste õigusaktide väljatöötamisel ja täiendamisel osalemine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus maaparanduse või veemajanduse alal
• töökogemus maaparandusega seonduvas valdkonnas vähemalt 3 aastat
• heal tasemel arvutikasutamise oskus ning ametikohal vajalike andmebaaside ja arvutiprogrammide kasutamise kogemus (MSR, EELIS, MapInfo)
• hea analüüsi- ja üldistusvõime ning tulemustele orienteeritus
• vastutustundlik suhtumine töösse ning hea suhtlusoskus ja koostöövõime

Kasuks tuleb inglise keele oskus ning head soovitused endistelt tööandjatelt.

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
21. september 2011

Põllumajandusamet on Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ning kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi maaparanduse, taimekaitse, taimetervise, sordikaitse, seemne ja taimse paljundusmaterjali, mahepõllumajanduse, geneetiliselt muundatud põllukultuuri käitlemise, väetiste ning aiandustoodete valdkonnas seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.