2023-08-23 14:48:55

Maanteeameti Tartu teenindusbüroo Võru ja Põlva vanem

CVKeskus.ee klient
Alates 1550 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjatundlikku ja pühendunud Tartu teenindusbüroo Võru ja Põlva vanemat.
Võru ja Põlva vanema põhiülesanneteks on põhimäärusest ja õigusaktidest tulenevate ülesannete täitmine liiklusregistri teenuste osutamisel ning kliendikeskse teeninduskultuuri tagamisel Võru ja Põlva esindustes.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
 kõrgharidus;
 vähemalt 1-aastane töökogemus liiklusvaldkonnas või autonduses ning 2-aastane meeskonna juhtimise kogemus;
 B-kategooria juhtimisõigus;
 eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel;
 ausus, täpsus, korrektsus, koostööoskus ja soov tagada head klienditeenindust;
 tasakaalukus, sõbralikkus, teistele eeskujuks olev liikluskäitumine, väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus, kõrge pingetaluvus ning orienteeritus tulemuste saavutamisele;
 valmisolek uute teadmiste omandamiseks;
 kontoritööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus ja valmisolek infosüsteemide tundmaõppimiseks ja nendega töötamiseks.

Kasuks tulevad põhjalikud teadmised heast klienditeenindusest ja nende praktikas rakendamise oskus.

Pakume kaasaegseid töövahendeid- ja metoodikaid ning enesearendamise võimalust üle-eestilises liiklemise ja transpordi erinevaid tegevusvaldkondi koondavas riigiasutuses. Asjatundlik ja toetav meeskond aitab saavutada parimaid tulemusi ning tehtud töö saab väärilise tunnustuse. Töötasu 1550 eurot.

Töökoht asub aadressil Räpina mnt 5a, Võru või vajadusel võimalik töötada ka Keldrikaela tee 2, Mammaste küla, Põlvamaa. Eeldame valmisolekut tööülesannete täitmiseks ka teistes Tartu teenindusbüroo esindustes.