Maanteeameti planeeringute menetlemise talituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1750 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda planeeringute menetlemise talituse peaspetsialisti
spetsialiseerumisega projektidele ja planeeringutele (tähtajaline ametikoht)

Peaspetsialisti töö eesmärgiks on planeeringute osakonna põhimäärusest ja õigusaktidest tulenevate planeeringute menetlemise talituse ülesannete täitmine riigiteedega ning tee kaitsevööndiga puutumust omavate projektide, planeeringute ning tehnovõrkude ja -rajatiste, nõuete, nõusolekute, tehniliste kirjelduste ning nende projektide, planeeringute ja tehnovõrkude läbitöötamisel.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
• motivatsioon tagada huvitatud isikute projektide ja planeeringute puhul ohutud ning
toimivad lahendused säilitades riigitee funktsioonipõhise kasutamise;
• põhjalikud teadmised ehitusseadustikust ja planeerimisseadusest ning teedeehituse
põhimõtetest;
• kõrgharidus, soovitavalt teedeehituse või planeeringute õppesuunal või erandina
kõrghariduse puudumisel vähemalt keskharidus kombineerituna erialase
täienduskoolitusega;
• valdkondlik töökogemus vähemalt 2 aastat;
• suurepärane projektide lugemisoskus ja ruumiline kujutlusvõime;
• orienteeritus meeskonnatööle;
• initsiatiivikus ja vastutusvõime, hea stressitaluvus ning orienteeritus tulemuste saavutamisele;
• eesti keele oskus C1-tasemel ning soovitatavalt vene keele oskus vähemalt B1-tasemel
ametialase sõnavara valdamisega.
Ametikohale kandideerija peab vastama avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele ning ametikoht vormistatakse tähtajalisena kuni asendatava naasmiseni. Ametikoht asub Veski 23, Tartu.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, mitmekülgseid võimalusi enesearenguks üle-eestilises liiklemise ja transpordi erinevaid vorme koondavas riigiasutuses, paindlikke töötingimusi, täiendkoolitusi, asjatundlikku ja toetavat meeskonda parimate tulemuste saavutamiseks. Ametikoha põhipalk on pärast katseaja läbimist 1750 eurot kuus.