Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #616190

Maanteeameti eksamikeskuse Pärnu eksamineerija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või ametnik

Brutopalk: 1250 - 1400 €/kuus
Kuulutus sisestati: 3. september 2019
Kuulutus aegub:17. september 2019

Töö kirjeldus

Eksamineerija põhiülesanneteks on riiklike sõidueksamite vastuvõtmine, vajadusel teooriaeksamite vastuvõtmine; hindamine ning otsustamine, kas tulevane juht sobib liiklusesse ning kas tema teadmised ja sõiduoskused vastavad nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • liiklusseadusest tulenevalt vähemalt 25-aastane;
  • vähemalt keskharidus, eelistatud on kesk-eri- või kõrgharidus;
  • A- ja B-kategooria sõiduki juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb täiendavalt C, E-, D- ja T-kategooria sõiduki juhtimisõigus vähemalt 5 aastat;
  • soovitavalt eelnev töökogemus liikluse või liiklusohutuse tegevusvaldkonnas;
  • vastamine liiklusseaduse § 122 lg 1 p 1-5 esitatud nõuetele;
  • eesti keele valdamine ning vähemalt ühe võõrkeele oskus B2-tasemel;

Tööpakkumise number
#616190

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
3. september 2019

Maanteeamet on suurim Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle ülesandeks on teehoiu korraldamine riigimaanteedel, samuti inimeste ja sõidukite liikuvuse kavandamine ning osalemine liiklusohutuse tagamisel.

Vaata rohkem