2023-08-23 14:48:55

Maanteeameti eksamikeskuse Jõhvi eksamineerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eksamineerija tööks on riiklike sõidueksamite ja vajadusel ka teooriaeksamite vastuvõtmine. Eksamineerimise eesmärk on hinnata juhikandidaadi teadmiste, oskuste, käitumise ja hoiakute vastavust juhi kvalifikatsiooninõuetele. Teostad ka juhtimisõiguse, eksamineerimise ning juhilubadega seotud registritoiminguid.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
•vanus vähemalt 25 aastat
•A- ja B- kategooria juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb ka C-,E-,D- ja T-kategooria juhtimisõigus vähemalt 5 aastat
•soovitavalt eelnev töökogemus liikluse või liiklusohutuse tegevusvaldkonnas
•eesti keele oskus C1-tasemel ja vene keele oskus B2-tasemel (kasuks tuleb ka muude võõrkeelte valdamine)
•koostööoskus ja soov pakkuda head klienditeenindust

Ettevõte pakub

Meiega oled kui missioonil, mille otsene tulemus peegeldub paremas ja turvalisemas liikluskultuuris. Pakume Sulle kindlat tööaega ja -graafikut ning 35 puhkuse- ja 3 tervisepäeva aastas. Energia taastamisel on Sulle abiks igakuine sporditoetus. Sind ümbritseb oma ala ekspertidest koosnev ühtne meeskond, kellele võid julgelt toetuda argistel tööradadel ja kellega on tore koos olla meelelahutuslikel ühisüritustel. Turvatunnet tugevdavad head töötingimused ja tänapäevased töövahendid. Võimaldame Sulle töökohal ametialast väljaõpet ja enesetäiendamiseks koolitusi.