Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295495

Maalrid

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

siseruumide viimistlustööd

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

tähtajalist töölepingut kuni 31.jaanuar 2014

Lisainfo

Palume esitada:
viimase kahe aasta jooksul tehtud tööde kirjeldus
võimalik tööleasumise aeg
palgasoov bruto tunnitasuna
soovitaja

Tööpakkumise number
#295495

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2013

SA Ida-Viru Keskhaigla teeninduspiirkond on ligikaudu 175,000 Ida-Viru maakonna elanikku, tööandjaks oleme 1000 inimesele, haigla aastaeelarve on ca 22 miljonit eurot. Haiglas osutatakse kõiki tänapäevaseid keskhaigla tasemel raviteenuseid.
IVKH võtab 2013.aastal kasutusele uue haiglahoone. Sellega seoses korraldame töö ümber ka olemasolevate haiglahoonetes.

Vaata rohkem

Maalrid