Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418943

Tööpakkumise number

418943

Töö kirjeldus

Maalritööde teostamine uutes kortermajades Tallinnas.
Aluspinnad : kips, betoon ja krohv.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus maalrina.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub tööd toredas kollektiivis ja aastaringselt.
Palk tükitöö alusel . Tasustamine 2 korda kuus.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 56641857

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. mai 2016
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2016

Hekstral OÜ asutati 2012.a.
Hekstral OÜ on EESTI erakapitalil põhinev ehitusettevõte.
Meie põhitegevuseks on üldehitus- ja remonditööde teostamine. Samuti pakume abi garantiitööde teostamisel.
Hekstral OÜ eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja profesionaalset klienti rahuldavat teenust.
Meie meeskond on esindatud profesionaalsete, oma tööd hästi tundvate, siseviimistlus spetsialistidega.

Töö kiidab tegijat!