Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426707

Tööpakkumise number

426707

Töö kirjeldus

Fassaadide värvimine, akende ja uste värvimine, töö väljas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
- head tööoskust
- eelnev töökogemus
- oskus iseseisvalt töötada,
- rohelise kaardi olemasolu, henkilötunnuse ja veronumbri olemasolu.

Ettevõte pakub

Oskustele väärilist palka.
Kohene tööleasumine.
Töö asukoht Helsingis, vajadusel elukoht olemas.
Palk Rakennusalan työehtosopimuse järgi.

Lisainfo

Palun saatke oma CV, milles kirjeldage oma senist töökogemust võimalikult täpselt.
Lisaküsimuste korral palun pöörduda tel. +358 445241860

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2016

VanhaKaupunki Saneeraus OY.
Firma on spetsialiseerunud peamiselt fassaadide soojustamisele, renoveerimisele ja restaureerimisele. Samuti rõdude renoveerimisele, katuste uuendamine jne. Vaatamata ettevõtte noorusele on meie inimestel aastatepikkused kogemused ja nad on oma ala professionaalid. Samuti teeme koostööd väga hästi enda ala tundvate inimestega. Meie eesmärk on pakkuda kliendile kiiret, kvaliteetset ja soodsat teenust. Iga keeruline töö leiab kõige sobivama lahenduse. Vajadusel pakume lahkelt ka endi ideid. Suhtume oma töösse maksimaalse vastutusega! Oma töös kasutame kõrgekvaliteedilisi ja sertifitseeritud materjale ning tootja tehase poolt heaks kiidetud tehnoloogiat.