Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420194

Tööpakkumise number

420194

Töö kirjeldus

Pakume tööd maalrile (sisetööd) Helsingis.
Antud ametisse sobivad nii nais- kui ka meeskandidaadid. Töö algus on maikuu esimesel nädalal ja arvatav kestvus kuni aasta lõpuni.

Nõudmised kandidaadile

* ametialane töökogemus
* oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
* kohusetundlikkus
* kahjulike harjumuste puudumine
* kehtiv tööohutuskaart
* soome keele suhtlusoskus (soovituslik)
* suutlikkus töötada vajadusel ka öötundidel

Ettevõte pakub

* töötasu maksustatakse ja deklareeritakse Soomes

Lisainfo

Lisainfo saamiseks palun võtta ühendust mob. +372 56247211

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 12.5 kuni 14 EUR tunnis

Rent Man Personal OÜ on tööjõu rentimisele ja personali otsingule spetsialiseerunud ettevõte, vahendades kvalifitseeritud tööjõudu nii Skandinaavia, Saksamaa kui ka Eesti ettevõtetele.