https://www.cvkeskus.ee/369493

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Maaler, plaatija, puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369493

Tööpakkumise number

369493

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire arenguga ja töömahtude suurenemisega, otsime oma kollektivi uusi ja motiveerituid ehitustöölisi.
Töö asukohaks on Põhja- Norras Bodø linn ja selle ümbrus.


Nõudmised kandidaadile

Nõutud pikkaajaline töökogemus oma erialal, iseseisvus oma eriala töö läbiviimisel, ingliskeele oskus, erialane haridus. Viited eelnevatele töökohtadele.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus Norras, Norra- või Rootsi keele oskus.
Otsime samas ühte töörühma ülemat, kandidaadil palume oma cv -s kirjeldada oma kogemust.


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja huvitavatat tööd. Meeldivat ja koostööhuvilist kollektivi seal samas ka juhtkond. Kvaliteetset, mugavat ja vastavat varustust(tõõvahendid, tööautod, enesekaitsevahendid ja tööriided). Konkurentsivõimelist tasu.


Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2015
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Conture AS on uus üldehitus ettevõtte mis on edasi arenenud pikalt (aastast 2004) turul tegutsen plaatimis ettevõttest Flislegger`n Nilsen AS. Hetkel käib omanike, juhtonna ja nime vahetus millega peaksime valmis olema 2015 esimese kvartali jooksul. Sellest hoolimata on uue ülesehitusega ettevõtte suutnud kindlustada enda positssiooni turul.
Tänaseks päevaks on ettevõtte kasvanud 14-ne töötajani kellest 2 administratsioon, 3 plaatiat, 2 maalrit ja 7 puuseppa, kollektiv koosneb 4 Norra ja 10 Eesti töötajast.
Ettevõtte on konsentreeritud müüma plaatimis-, maalri- ja vähesel määral ehitus teenust välistele klientidele, põhiline ehitus aktiviteet toimud oma arendusprojektidel ja ettevõtte omanikega seotud klientidele.
Ette planeeritud projektide ja prognoositud teenuse müügist tuleneva arenguplaani järgi kasvatame kollektivi 20 töötajani 2015 aasta jooksul.