Töö kirjeldus

Otsime spetsialisti, kelle tööde hulka kuulub:
- maalritööde teostamine garantii ehitusobjektidel (peamiselt uued hooned).
- tööde teostamine kvaliteetselt ja eelnevalt kokkulepitud tähtajaks.
- ehitusobjekti sise eeskirjade ja tööohutuse järgimine.
Ищем специалиста, в обязанности которого входит:
- осуществлять гарантийные малярные работы на больших строительных объектах, (в основном новые здания).
- выполнять свою работу качественно в чётко отведённые для этого сроки.
- соблюдать на объекте строительные порядки и технику безопасности.

Nõudmised kandidaadile

- maalritööde oskused
- eelmise töökogemuse olemasolu
- siseviimistlustööde üld ettekujutus
On teretulnud:
- krohvimistööde oskused
- pahteldus-, lihvimis- ja värvimasinaga töötamise oskus
- навыки малярной работы
- общие знания внутриотделочных работ
- наличие стажа в малярных работах
Приветствуется:
- умение пользоваться поливочной и покрасочной машиной
- знание штукатурных работ

Ettevõte pakub

- konkurendivõimeline töötasu
- pidev tööprotsess, ilma seisakuteta
- professionaalsed tööristad ja seadmed
- tööriided ja isikukaitsevahendid
- igapäevane operatiivne varustus
- конкурентоспособную зарплату
- постоянную работу без перебоев
- профессиональный инструмент и оборудование
- спец. одежду и средства индивидуальной защиты
- ежедневное оперативное снабжение

Tööpakkumise number
#654199

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2020
Maaler / маляр Maaler / маляр

ABI TOP OÜ

Abi TOP OÜ peamine tegevusala on siseviimistlustööd. Ettevõttel on suur kvalifitseeritud töötajate meeskond, kelle käsutuses on uued kaasaegsed seadmed ja töövahendid.
Основное направление деятельности Abi TOP OÜ – это малярные работы. В компании работает штат квалифицированных сотрудников, в распоряжении которых новое современное оборудование и инструмент. Работаем в основном с большими заказчиками.

Vaata rohkem

Maaler / маляр