Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430469

Maaler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 6. juuli 2016
Kuulutus aegub: 4. august 2016

Töö kirjeldus

Maalritööd ehitusel.

Ootused kandidaadile

- varasem maalritöö kogemus

Kasuks tuleb:
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

- tööd esmaspäevast reedeni (vahetused 6:30-15:00; 8-16:30 ja 13:30-22:00)
- töötasu - tunnitasu + lisatasu
- tähtajatut töölepingut
- stabiilset tööd
- arenguvõimalusi koos ettevõttega
- kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
- sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Sauel.

Tööpakkumise number
#430469

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2016

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Meie kliendiks on Harmet OÜ. Tegemist on 1997. aastal asutatud ettevõttega, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Töötajaid otsime Saue tehasesse.

Vaata rohkem

Maaler