Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605788
Kaugtöö võimalus

Maakorraldaja

Lääne-Virumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Maakorraldaja ametikoha põhieesmärk on maakorraldusalase tegevusega, maareformiga, maa maksustamisega, aadressiandmete täiendamisega ja planeeringutega seotud ülesannete täitmine ja korraldamine Tapa vallas.

Ootused kandidaadile

  • erialane (soovitavalt maakorralduslik või geodeesia alane) haridus;
  • varasem töökogemus maakorraldusega seonduvas valdkonnas või teenistus ametikohale vastavas valdkonnas riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses
  • ametikohal vajalike teksti-, tabeltöötlus- ja andmebaasi programmide ning elektrooniliselt peetavate andmekogude kasutamise oskus
  • väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus heal tasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • vähemalt B-kategooria autojuhiluba ja praktiline sõiduoskus

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega, kaugtöö võimalust;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • enesetäienduse ja –teostuse võimalusi;
  • erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#605788