https://www.cvkeskus.ee/667847
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meile on oodatud meeskonnatööd väärtustav ja positiivset sisekliimat hoidev maakleri assistent. Sa oled meie meeskonda oodatud, kui teed oma tööd uudishimu ja rõõmuga ning oled valmis õppima uusi oskusi. Sul on väga hea suhtlemisoskus ja oskus oma tööd iseseisvalt planeerida ning valmidus toetada müügimeeskonda. Sulle meeldib korraldada asju, mis võimaldavad teistel oma tööd paremini teha.


Ootused kandidaadile

Sa valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning vene keelt suhtlustasandil. Kasuks tuleb töökogemus kinnisvara- või finantssektoris ning inglise- või soomekeele oskus.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume võimalust saada suurepärane töö ja kogemus professionaalselt toimivas kinnivarafirmas. Väga head töökeskkonda koos toredate kolleegidega ning põhipalka.


Tööpakkumise number
#667847

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
14. september 2020
Maakleri assistent Maakleri assistent

LVM Kinnisvara Kuressaare

Alates 1992. aastast on meie teenuseid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares kasutanud enam kui 30 000 klienti. Kõige sagedamini palgatakse meid kinnisvara müüma, aga ka ostma, hindama ja arendama. Täna on meie klientideks juba ka meie klientide lapsed. Suurimaks tunnustuseks meie tööle on aga kliendid, kes palkavad meid oma kinnisvaratehingut läbi viima juba enam kui kümnendat korda.

LVM Kinnisvara kontorid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares on kaasaegsed bürood, kus on loodud suurepärased tingimused maaklerite tööks ja klientide vastvõtuks. Paljud müügisolevad objektid on eksponeeritud meie büroo vaateakendel ja leiavad ostja tänavatel jalutavate varakate turistide seast.

Vaata rohkem

Maakleri assistent
You are applying to:
Maakleri assistent
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!