Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #663531

MAAKLER - MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime AKTIIVSET JA TAIBUKAT inimest, kes soovib teenida vastavalt oma tulemustele. GloReal KINNISVARA MAAKLERI põhitöökohustused on:

+ suhelda klientidega professionaalsel tasemel;

+ hoida kliente ning kasvatada kliendibaasi;

+ vahendada kinnisvaratehinguid;

+ turustada ettevõtet ning tõsta selle mainet;

+ olla kannatlik, lojaalne ja hea ärihaistmisega!

Ootused kandidaadile

    Soovime sinuga alustada mahukat tegevust, kui

  • omad kogemusi müügitöö valdkonnas;

  • oskad eesti keelt ning suhtlustasandil inglise ja vene keelt;

  • KASULIK ON kui omad autot ja B kategooria lube;

  • hindad lojaalsust, pühendumust ning pelgad laiskust;

  • oled aus, hea pingetaluvusega ning kohusetundlik;

  • oled aktiivne suhtleja, julged raha teenida ja tahad areneda meie firmas.

  • Unikaalset võimalust võtta osa GloReal KINNISVARA arengust;

  • Meeldivat ja sõbralikku töömeeskonda;

  • Kiiret arengut, hulgalisi koolitusi ja motiveerivat firmasisest karjääritõusu;

  • Võimalust teenida sama palju kui firmajuht mõnes IT- või riigifirmas!

  • NB! Püsivat, stabiilset PALKA!

Tööpakkumise number
#663531

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. september 2020
Kuulutus sisestati:
24. august 2020

GloReal KINNISVARA on ettevõte, millest algab Sinu edukuse teekond! Töötades antud firmas Sa kasvatad kogemusi, arendad teadmisi ning kogud meeldivaid elamusi, mis rikastuvad sind nii emotsionaalselt kui ka rahalises mõttes.
Glo Real KINNISVARA on uus, kuid väga suure potentsiaaliga START-UP, mis ei ole ainult kinnisvarabüroo vaid uus mõtteviis antud valdkonnas!
Sinu võimalus on seda täiendada!

GloReal KINNISVARA põhimotto on

Professionaalne | Usaldusväärne | Alati abivalmis!

Vaata rohkem