Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695067

Lüpsioperaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lehmade lüpsmine paralleel-lüpsiplatsil (töö on vahetustega)

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja täpsus

  • oskus ja tahe töötada loomadega

Ettevõte pakub

  • pikaajalist töösuhet ja stabiilset töötasu

  • väljaõpet

  • toetavat meeskonda

  • vajadusel elamispinda Selja külas

Tööpakkumise number
#695067

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

Selja OÜ kuulub UEG gruppi. Põhitegevusalaks on eesti holsteini tõugu veiste tõuaretus, piima tootmine ning rohusöötade ja teravilja kasvatamine veisekasvatuse tarbeks. Samuti tegeletakse mootorikütuse jaemüügiga. Haritavat maad oli 2020.a. kasutada ca 1 657 ha (2019.aastal ca 1 623 ha), millest renditud maid ca 1 247 ha (2019.aastal ca 1236 ha) ja omandis ca 410 ha (2019.aastal ca 387 ha). Selja OÜ omanikud on Vooremaa Piim TÜ (99.3%) ja väikeomanikud (0.7 %). Tulud, kulud ja kasum 2020. aasta oli ettevõttele kahekümne seitsmes täispikk majandusaasta. Müügitulu oli 3 203 tuhat eurot (2019. aastal 2 926 tuhat eurot). Ettevõtte olulisemaks eesmärgiks oli kindlustada oma turuosa Eestis ning suurendada müügitulu.

Vaata rohkem